Indywidualne zestawienie – ogólne [2015-2017]

ZawodnikIlość sto­czo­nych starćIlość wy­gra­nych starćIlość prze­gra­nych starćIlość obo­pól­nych starćIlość wy­gra­nych walk
Adam Młodożeniec491025142
Adrian Merka492011185
Agnieszka Wiszniewska-Matyszkiel70932290
Aleksander Dynarek15952575010
Andrzej Kurczyński1002747264
Antoni Figiel3992730
Antoni Olbrychski204108405625
Artur Jurczyk521720153
Artur Węgrodzki531328121
Bartosz Grząślewicz702030202
Bartosz Starko11240264611
Bas Doeksen491424113
Bolesław Tekielski461119161
Daniel Karkotka1032446333
Dominik Piwowarczyk552214194
Edward Kurczewski491318183
Federico Dall'Olio491612214
Filip Fica228100428623
Filip Lotarski49530140
Grzegorz Sarna13055304510
Jacek Łabanowski491417183
Jakub Marcickiewicz1113045365
Jakub Wrzalik14568354214
Jarosław Kokot16466475115
Jerzy Miklaszewski491410254
Jędrzej Szlachetka44627110
Kamil Chmielewski9839223713
Kamil Piotrowski982831397
Kamil Siatkowski42142172
Kamil Wawruch56531200
Karol Zakrzewski15255484913
Kazimierz Szadkowski1023039335
Konrad Świderek983039298
Krzysztof Janus672623185
Krzysztof Kleps491816152
Krzysztof Kozak13958225910
Krzysztof Kruczyński113530
Krzysztof Markowski581817232
Łukasz Dąbrowski224107645320
Łukasz Kwiatek11648234511
Łukasz Ostroch49823182
Maciej Borys491717152
Maciej Kwiek20981527617
Maciej Szuba49731110
Maciej Talaga16682434118
Magdalena Sędkiewicz49620232
Maksymilian Suwara491817144
Marcin Czarnecki1072244413
Marcin Ewiak982646264
Marek Helman16674405213
Marek Ogonowski11145283810
Mateusz Kabionek491417182
Mateusz Kosiński49618250
Mateusz Pietyra491024151
Michal Mastalerz49831102
Michał Grabowski492017124
Michał Wiesner1264236489
Mirosław Wróbel491018212
Paweł Białasiewicz642716217
Paweł Cieleń1544260528
Paweł Mamełka1263343504
Paweł Ponichtera662018283
Paweł Wójciak49830110
Piotr Grygiel982824468
Piotr Kozioł491115233
Piotr Mikołajczak911843303
Piotr Motak491118203
Piotr Suszka492019103
Radosław Barański12551294510
Rafał Kalus933517417
Rafał Kramek852246174
Rafał Szmajda49621222
Rob Bergin491516182
Sebastian Kiszka49923171
Stanisław Nagórski913525316
Szymon Ożóg612226132
Szymon Synowiec492312144
Tomasz Lipert702621234
Ziemowit Podwysocki49122890